boston-house

 

Kursy języka angielskiego

angielski

HAPPY JUNIORS Kursy dla dzieci:

 

Kursy angielskiego dla dzieci zerówka -III klasa szkoły podstawowej:

  • MINI Junior A - sześciolatki (zerówka) 1raz w tyg. kurs od końca września do połowy maja. Cały kurs  tj. 30 spotkań po 55 min SZEŚCIOLATKI RZĄDZĄ - uczymy się, śpiewamy, ruszamy się i ćwiczymy już rączkę w pisaniu :) pracujemy z podręcznikami natomiast bazą są piosenki, słuchanie, oglądanie, śpiewanie.

  • MINI Junior B - siedmiolatki, które miały już styczność z angielskim -2 razy w tyg.  po 45min

  • Junior 1- grupka 8-9 lat, dzieci miały już styczność z angielskim, zajęcia 2 razy w tyg po 60 min.

  • Junior 2- 2 razy w tyg. po 60 minut (po grupie Junior 1)

  • Junior 3- 2 razy w tyg. po 75 minut (po grupie Junior 2)

 

Nie wiesz na jakim poziomie jest twoje dziecko? - my to sprawdzimy i dobierzemy grupę

 

 

 

SMART TEENSKursy angielskiego dla dzieci IV-VIII klasa szkoły podstawowej

                                 2 razy w tyg.po 75min lekcyjne na różnych poziomach zaawansowania

                                     W ciągu roku przerabiamy jeden poziom angielskiego.  Robimy testy, stawiamy oceny, rozmawiamy na każdych zajęciach.                                           Doceniamy aktywność i kreatywność. Stawiamy na konwersację. Pracujemy z podręcznikami odpowiednimi dla grupy.

NASZE GRUPY NASTOLATKÓW to:

  • Beginner Teenage

  • Elementary Teenage

  • Pre-intermediate Teenage

  • Intermediate Teenage

  • Upper-intermediate Teenage

 

ADULT LEARNERS - Kursy dla młodzieży i dorosłych

                                         na wszystkich poziomach zaawansowania:

Kurs Beginners

Kurs dla rozpoczynających naukę języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są po angielsku ( z elementami polskiego) z naciskiem na konwersację. Osoby kończące ten kurs są w stanie porozumieć się w zakresie podstawowych informacji po angielsku.

 

 

Kurs Pre-intermediate

Kurs dla osób, które wcześniej miały już kontakt z angielskim i odbyły już na kursie 112h lekcyjnych z języka angielskiego. Po ukończeniu tego kursu, osoby potrafią pisać i mówić na poziomie niżej-średnio zaawansowanym.

 

 

Kurs Intermediate

Kurs na poziomie średniozaawansowanym, dla osób które ukończyły przynajmniej 224h lekcyjnych języka angielskiego. Po ukończeniu tego kursu osoba potrafi komunikować się i pisać na poziomie średniozaawansowanym.

 

 

KURS INTERMEDIATE PLUS -B1+ NOWOŚĆ

Kurs na poziomie średniozaawansowanym dla osób mocnych po A2,dla kórych poziom pre-interm. wydawał się zbyt prosty i dla osób po kursie B1,które nie czują się na B2. 

 

Kurs Upper-intermediate

Kurs wyżej średniozaawansowany, dla osób które odbyły już 336h lekcyjnych jeżyka angielskiego. Osoby po tym kursie potrafią komunikować się i pisać na poziomie wyżej średnio zaawansowanym, są przygotowane, aby dołączyć do grupy Pre-First albo First Certificate In English.

 

 

Kurs Pre-First

Kurs dla osób, które odbyły 448h lekcyjnych języka angielskiego i chcą w przyszłości podchodzić do egzaminu First Certificate in English. Kurs ten przedwstępnie przygotowuje do zdawania certyfikatu.

 

FCE - First Certificate in English

Kurs dla osób, które odbyły 448h lekcyjnych języka angielskiego i chcą podchodzić do egzaminu międzynarodowego First Certificate in English. Kurs ten przygotowuje do zdawania certyfikatu, który jest jednym z najbardziej popularnych na świecie i jest uznawany zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

 

CAE – Certificate in Advanced English

Kurs dla osób, które już zdały certyfikat FCE lub uczą się angielskiego co najmniej 590 godzin i chcą rozwinąć ogólną znajomość języka na poziomie zaawansowanym , a także dla osób które chcą podchodzić do egzaminu miedzynarodowego Certificate in Advanced English uznawanego na całym świecie.

 

 

CPE – Certifacate of Proficiency In English

Kurs dla osób, które już zdały certyfikat CAE albo posługują się językiem angielskim w sposób biegły. Kurs przygotowuje do egzaminu miedzynarodowego CPE uznawanego na całym świecie.

 

 

IELTS(International English Language Testing System) to popularny test języka angielskiego, do którego co roku przystępuje ponad 2 miliony kandydatów i jest uznawany przez ponad 9 tysięcy instytucji na całym świecie. Test ten zapewnia uczciwą ocenę twojego poziomu znajomości języka angielskiego.

IELTS - kurs od połowy września do początku czerwca, przygotowuje do zdania egzaminu w ciągu roku, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2h lekcyjne,osoba przystępująca do kursu musi być na odpowiednim poziomie językowym, który sprawdzamy w naszej placówce.

 

KONWERSACJE z NATIVE SPEAKEREM albo anglistą - grupa raz w tyg. 75 min.

Kurs dla osób, które są minimum na poziomie średniozaawansowanym z języka angielskiego i chcą rozwinąć umiejętności konwersacji . Kurs nastawiony jest ściśle na rozmowę w oparciu o materiały źródłowe. Dostępna jest różnorodność tematów i zagadnień. Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych i dla firm.

 

BUSINESS ENGLISH everywhere

angielski biznesowy - słownictwo ściśle biznesowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia w Szkole albo siedzibie firmy

angielski z elementami biznesu - poszerza bardziej ogólną wiedzę angielskiego przy czym tematyka jest biznesowa, również na wszystkich poziomach zaawansowania

 

KURSY DO EGZAMINÓW BIZNESOWYCH:


BEC Preliminary - egzamin na poziomie B1 (średnio zaawansowanym) z zakresu angielskiego biznesowego, kurs 130h lekcyjnych od połowy września do początku czerwca, przygotowuje do zdania egzaminu w ciągu roku.

BEC Vantage - egzamin na poziomie B2 (wyżej średnio zaawansowanym) z zakresu angielskiego biznesowego, kurs 130h lekcyjnych od połowy września do początku czerwca, przygotowuje do zdania egzaminu w ciągu roku.

 

Angielski warsztatowy - wykładowy dla firm. Nowość w ofercie!

angielski warsztat

Top