boston-house

znaj naszą kadrę

 

alicja na str

Alicja

 

Lektorka angielskiego z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka na wszystkich poziomach dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończony licencjat filologii angielskiej wraz z blokiem metodycznym i magister stosunków międzynarodowych w zakresie prawa międzynarodowego.

Ukończone liczne szkolenia metodyczne i  podnoszone kompetencje zawodowe.

Specjalizacje: angielski codzienny, Business English, angielski związany z polityką i ekonomią, angielski certyfikatowy FIRST, ADVANCED, IELTS. Zajmuje się też nauczniem polskiego obcokrajowców. W okresie rekrutacji do obowiązków należy kampania reklamowa Szkoły, przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych  i zapisy. Uwielbia kontakt z ludźmi i chętnie udziela wszystkich informacji dotyczących kursów.

 


 

marta

Marta

Doktor filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną. Zafascynowana Hiszpanią, jej historią i kulturą. Szczególnie uwielbia niewielki zakątek tego kraju zwany Galicją, który miala okazję poznać bliżej dzięki wyjazdowi w ramach programu Erasmus. Od tego czasu jest częstym gościem tamtejszych stron. Kiedy ktoś zadaje jej pytanie dlaczego hiszpański a nie coś innego nie ma odpowiedzi. Hiszpania, hiszpański i Galicja to jej wielka pasja i miłość. Dodatkowo  w roku 2014 uzyskała również certyfikat IELTS z wynikiem Band 7.5. 

 

 


 

Natalia

Natalia

 

lektorka języka włoskiego, magister filologii włoskiej. Lektorka z doświadczeniem w nauczaniu grup dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć i punktualna.

 

 

 

 


 

 mama na str

Ewa

Obsługuje biuro Szkoły, zapisuje nowych kursantów, przeprowadza testy kwalifikacyjne, udziela podstawowych informacji dotyczących kursów.

 

 

 

 


 

 noe

Noe

Noe - native speaker hiszpańskiego z Meksyku. Posiada dyplom Informatyki i Administracji z Meksyku (Diploma of Informatic Administrative in Cecytem Tultitlan) Posługuje się biegle również językiem włoskim. U nas w Szkole prowadzi zajęcia z naciskiem na konwersację od poziomu B1 plus w górę.

 

 

 


 rohi2021

Roohi

Lektorka angielskiego z Indii. Ukończyła Sunbeam English School Varanasi w Indiach i uzyskala tytul Bachelor of commerce. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych na poziomach A1 i A2.

 

 

 


 Sylwia2021

Sylwia

Wieloletnia lektorka języka niemieckiego i angielskiego, magister filologii germańskiej i tłumacz przysięgły z języka niemieckiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku metodyka i dydaktyka nauczania języków obcych. Jej pasją są podróże, a ulubionym miejscem Bawaria, gdzie spędzała kilka tygodni każdego roku. Prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 


asia na str

Joanna

Joanna - lektorka angielskiego, magister filologii angielskiej oraz licencjat zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Osoba otwarta i energiczna, z dużym poczuciem humoru. Uwielbia kulturę Wielkiej Brytanii. U nas w szkole prowadzi zajęcia z młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania między innymi grupę konwersacji i Business English.

Top