boston-house

znaj naszą kadrę

 

alicja na str

Alicja

 

Lektorka angielskiego z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka na wszystkich poziomach dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończony licencjat filologii angielskiej wraz z blokiem metodycznym i magister stosunków międzynarodowych w zakresie prawa międzynarodowego.

Ukończone liczne szkolenia metodyczne i  podnoszone kompetencje zawodowe.

Specjalizacje: angielski codzienny, Business English, angielski związany z polityką i ekonomią, angielski certyfikatowy FIRST, ADVANCED, IELTS. Zajmuje się też nauczniem polskiego obcokrajowców. W okresie rekrutacji do obowiązków należy kampania reklamowa Szkoły, przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych  i zapisy. Uwielbia kontakt z ludźmi i chętnie udziela wszystkich informacji dotyczących kursów.

 


 

marta

Marta

Doktor filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną. Zafascynowana Hiszpanią, jej historią i kulturą. Szczególnie uwielbia niewielki zakątek tego kraju zwany Galicją, który miala okazję poznać bliżej dzięki wyjazdowi w ramach programu Erasmus. Od tego czasu jest częstym gościem tamtejszych stron. Kiedy ktoś zadaje jej pytanie dlaczego hiszpański a nie coś innego nie ma odpowiedzi. Hiszpania, hiszpański i Galicja to jej wielka pasja i miłość. Dodatkowo  w roku 2014 uzyskała również certyfikat IELTS z wynikiem Band 7.5. 

 

 


 

Natalia

Natalia

 

lektorka języka włoskiego, magister filologii włoskiej. Lektorka z doświadczeniem w nauczaniu grup dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć i punktualna.

 

 

 

 


 

galina

Galina

 

lektorka rosyjskiego - Native speaker. Pochodzi z centralnej Rosji tam spędziła większą część swojego życia. W Rosji ukończyła Instytut Pedagogiczny na kierunku j. rosyjski i literatura oraz Średnią Szkolę Muzyczną na kierunkach fortepianu i teorii muzyki. Pracowala jako nauczycielka, przewodniczka grup turystycznych po ciekawych miejscach, związanych z życiem znanych rosyjskich pisarzy: Turgieniewa I Tołstoja. Pracowała jako nauczyciel wykładowca oraz lektor j. rosyjskiego. Lubi poznawać nowych ludzi I ciągle szuka nowych metod nauczania j. rosyjskiego.

 

 


 

 joanna

Joanna

Lektorka języka angielskiego,prowadząca zajęcia z dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania m.in. FIRST, ADVANCED, IELTS, Business English. Ponadto praktyk biznesu i trenerka komunikacji interkulturowej. Specjalizuje się w Business English. Absolwentka amerykańskiej Clark University na kierunku Business Management - Master of Science in Professional Communication. Posiada tytuł MBA w zakresie Managerial Communication. Osoba komunikatywna i pełna energii.

 

 


 

 

 mama na str

Ewa

Obsługuje biuro Szkoły, zapisuje nowych kursantów, przeprowadza testy kwalifikacyjne, udziela podstawowych informacji dotyczących kursów.

 

 

 

 


 

 4

Laura

Obsługuje biuro, przeprowadza testy kwalifikacyjne, zapisuje nowych kursantów. Studiowała anglistykę, zainteresowana  podróżami, pomaga przy promocji Szkoły.

 

 

 

  


 2

Krystian

Lektor języka hiszpańskiego. Sam twierdzi,że hiszpańskim posługuje się lepiej niż polskim, a wszystko dzięki długoletniemu pobytowi w Hiszpanii od dziecka, gdzie skończył gimnazjum i liceum. Później przyjechał do Polski i pracuje posługując się również hiszpańskim, ma doświadczenie w tłumaczeniach hiszpańskiego i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem językowym z Tobą.

 

 

 


 noe

Noe

Noe - native speaker hiszpańskiego z Meksyku. Posiada dyplom Informatyki i Administracji z Meksyku (Diploma of Informatic Administrative in Cecytem Tultitlan) Posługuje się biegle również językiem włoskim. U nas w Szkole prowadzi zajęcia z naciskiem na konwersację od poziomu B1 plus w górę.

 

 

 


 rohi2021

Roohi

Lektorka angielskiego z Indii. Ukończyła Sunbeam English School Varanasi w Indiach i uzyskala tytul Bachelor of commerce. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych na poziomach A1 i A2.

 

 

 


 Sylwia2021

Sylwia

Wieloletnia lektorka języka niemieckiego i angielskiego, magister filologii germańskiej i tłumacz przysięgły z języka niemieckiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku metodyka i dydaktyka nauczania języków obcych. Jej pasją są podróże, a ulubionym miejscem Bawaria, gdzie spędzała kilka tygodni każdego roku. Prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 


asia na str

Joanna

Joanna - lektorka angielskiego, magister filologii angielskiej oraz licencjat zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Osoba otwarta i energiczna, z dużym poczuciem humoru. Uwielbia kulturę Wielkiej Brytanii. U nas w szkole prowadzi zajęcia z młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania między innymi grupę konwersacji i Business English.

Top