boston-house

Poznaj naszą kadrę

 

alicja ang

Alicja

 

lektorka angielskiego-długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach dzieci,mlodzieży i dorosłych. Magister stosunków międzynarodowych w zakresie prawa międzynarodowego i licencjat filologii angielskiej.

Ukończone liczne szkolenia metodyczne i cały czas podnoszone kompetencje poprzez szkolenia organizowane dla lektorów przez między innymi Oxford University Press.

Specjalizacje: angielski codzienny, Business English, angielski związany z polityką i ekonomią.

W okresie rekrutacji zajmuje się kampanią reklamową szkoły  

 


 

emilia

Emilia 

Absolwentka administracji Uniwersytetu Łódzkiego ze znajomością języka angielskiego.

Zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i biznesowych Szkoły, przeprowadza testy kwalifikacyjne na dany poziom. Prowadzi rekrutację w okresie zapisów.

 

 

 


 

 natalia

Natalia 

lektorka języka angielskiego Magister filologii angielskiej oraz absolwentka Podyplo-mowego Studium Translatoryki. Ukończone liczne szkolenia w zakresie nauczania języka angielskiego.

Zafascynowana językiem angielskim oraz kulturą brytyjską. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć w różnych grupach wiekowych.  

 

 

 


 

 pawel

Paweł 

lektor języka angielskiego i hiszpańskiego. Angielski na poziomie Proficiency, lingwistyka dla biznesu z językiem hiszpańskim. Zajęcia biznesowe z angielskiego, konwersacje i grupy na poziomie srednio-zaawansowanym i wyżej-średniozaawansowanym. Komunikatywny i zawsze uśmiechnięty Paweł na pewno zadowoli najbardziej wymagających kursantów.

 

 

 


 

 roohi lektorka angielskiego

Roohi (Ania) 

lektorka angielskiego, native speaker angielskiego i hinduskiego z Indii. Ukończyła Sunbeam English School Varanasi w Indiach i uzyskala tytul Bachelor of commerce. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych na poziomach A1 i A2.

 

 

 


 

marta hiszpanski

Marta

Doktor filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zafascynowana Hiszpanią, jej historią i kulturą. Szczególnie uwielbia niewielki zakątek tego kraju zwany Galicją, który miala okazję poznać bliżej dzięki wyjazdowi w ramach programu Erasmus. Kiedy ktoś zadaje jej pytanie dlaczego hiszpański a nie coś innego nie ma odpowiedzi. Hiszpania, hiszpański i Galicja to jej wielka pasja i miłość. Oprócz tego uwielbia gotować, słuchać dobrej muzyki i spędzać czas w miłym towarzystwie.  

 

 


 

dominika

Dominika

 

lektorka hiszpańskiego po filologii hiszpańskiej. Przesympatyczna osoba , ktora swoja aparycja przekona do hiszpańskiego każdego. Ma doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo angielski na poziomie C1 dający kwalifikacje do nauczania.

 

 

 

 


 

justyna lektorka francuskiego

Justyna

 

lektorka francuskiego z kwalifikacjami magistra po filologii germańskiej z językiem francuskim. Przemiła i ciepła osoba z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 

 


 

Izabela lektorka włoskiego

Izabela

 

lektorka włoskiego ze stopniem magistra filologii włoskiej, zafascynowana Włochami i kulturą włoską. Dodatkowo naucza języka japońskiego - kolejnego źródła fascynacji językiem.

 

 

 

 


 

galina

Galina

 

lektorka rosyjskiego - Native speaker. Pochodzi z centralnej Rosji tam spędziła większą część swojego życia. W Rosji ukończyła Instytut Pedagogiczny na kierunku j. rosyjski i literatura oraz Średnią Szkolę Muzyczną na kierunkach fortepianu i teorii muzyki. Pracowala jako nauczycielka, przewodniczka grup turystycznych po ciekawych miejscach, związanych z życiem znanych rosyjskich pisarzy: Turgieniewa I Tołstoja. Pracowała jako nauczyciel wykładowca oraz lektor j. rosyjskiego. Lubi poznawać nowych ludzi I ciągle szuka nowych metod nauczania j. rosyjskiego.

 

 


 

kamal

Kamal

 

native speaker języka arabskiego posiadający długoletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych nie tylko języka arabskiego,ale również języka angielskiego. Znakomicie potrafi przekazać informacje dotyczące  języka arabskiego i wprowadzić kursanta w świat znanej mu doskonale kultury.

 

 

 


 

 

sylwia niemiecki

Sylwia

Wieloletnia lektorka języka niemieckiego, magister filologii germańskiej i tłumacz przysięgły z języka niemieckiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku metodyka i dydaktyka nauczania języków obcych. Jej pasją są podróże - zwiedziła ponad 30 krajów, a ulubionym miejscem Bawaria, gdzie spędza kilka tygodni każdego roku. Prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 


 

 

beata1

Beata

lektorka niemieckiego, która ukończyła Akademię Bydgoską Filologii Germańskiej. Uczy u nas dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach.Zawsze uśmiechnięta - interesuje się gotowaniem i wycieczkami rowerowymi.

 

 

 


 

 

 sunny

Sunny

native speaker. Bachelors in Electrical Engineering with Majors in Telecommunications 5 years experience as software engineer. Since 3 years for USA Company , earlier Peak life publishing ,USA and now as Senior Software Engineer for Positive Profits LLC ,USA Designing and Developing Websites , Wordpress Themes and Internet marketing. Since 2015 conversations with students in English.

Top