boston-house

Poznaj naszą kadrę

 

alicja ang

Alicja

 

lektorka angielskiego-długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach dzieci, młodzieży i dorosłych. Magister stosunków międzynarodowych w zakresie prawa międzynarodowego i licencjat filologii angielskiej.

Ukończone liczne szkolenia metodyczne i cały czas podnoszone kompetencje poprzez szkolenia organizowane dla lektorów przez między innymi Oxford University Press.

Specjalizacje: angielski codzienny, Business English, angielski związany z polityką i ekonomią, angielski certyfikatowy FIRST i ADVANCED.

W okresie rekrutacji zajmuje się kampanią reklamową Szkoły  i zapisami.

 


 

emilia

Emilia 

Absolwentka administracji Uniwersytetu Łódzkiego ze znajomością języka angielskiego.

Zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i biznesowych Szkoły, przeprowadza testy kwalifikacyjne na dany poziom. Prowadzi rekrutację w okresie zapisów.

 

 

 


 

 natalia

Natalia 

lektorka języka angielskiego Magister filologii angielskiej oraz absolwentka Podyplo-mowego Studium Translatoryki. Ukończone liczne szkolenia w zakresie nauczania języka angielskiego.

Zafascynowana językiem angielskim oraz kulturą brytyjską. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć w różnych grupach wiekowych.  

 

 

 


 

 roohi lektorka angielskiego

Roohi (Ania) 

lektorka angielskiego, native speaker angielskiego i hindu z Indii. Ukończyła Sunbeam English School Varanasi w Indiach i uzyskala tytul Bachelor of commerce. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych na poziomach A1 i A2.

 

 

 


 

marta hiszpanski

Marta

Doktor filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zafascynowana Hiszpanią, jej historią i kulturą. Szczególnie uwielbia niewielki zakątek tego kraju zwany Galicją, który miala okazję poznać bliżej dzięki wyjazdowi w ramach programu Erasmus. Kiedy ktoś zadaje jej pytanie dlaczego hiszpański a nie coś innego nie ma odpowiedzi. Hiszpania, hiszpański i Galicja to jej wielka pasja i miłość. Oprócz tego uwielbia gotować, słuchać dobrej muzyki i spędzać czas w miłym towarzystwie.  

 

 


 

Justyna lektorka francuskiego

Justyna

 

lektorka francuskiego i niemieckiego z kwalifikacjami magistra po filologii germańskiej z językiem francuskim. Przemiła i ciepła osoba z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Również wysoki poziom języka angielskiego.

 

 

 

 


 

Natalia lektorka włoskiego

Natalia

 

lektorka języka włoskiego, magister filologii włoskiej. Lektorka z doświadczeniem w nauczaniu grup dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach.

 

 

 

 


 

Joanna lektorka angielskiego

Joanna

 

Joanna - lektorka angielskiego, magister filologii angielskiej oraz licencjat zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Osoba otwarta i energiczna, uwielbia kulturę Wielkiej Brytanii. W czasie wolnym mama dwóch cudownych córek i fan jazdy samochodem.

 

 

 

 


 

galina

Galina

 

lektorka rosyjskiego - Native speaker. Pochodzi z centralnej Rosji tam spędziła większą część swojego życia. W Rosji ukończyła Instytut Pedagogiczny na kierunku j. rosyjski i literatura oraz Średnią Szkolę Muzyczną na kierunkach fortepianu i teorii muzyki. Pracowala jako nauczycielka, przewodniczka grup turystycznych po ciekawych miejscach, związanych z życiem znanych rosyjskich pisarzy: Turgieniewa I Tołstoja. Pracowała jako nauczyciel wykładowca oraz lektor j. rosyjskiego. Lubi poznawać nowych ludzi I ciągle szuka nowych metod nauczania j. rosyjskiego.

 

 


 

kamal

Kamal

 

native speaker języka arabskiego posiadający długoletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych nie tylko języka arabskiego,ale również języka angielskiego. Znakomicie potrafi przekazać informacje dotyczące  języka arabskiego i wprowadzić kursanta w świat znanej mu doskonale kultury.

 

 

 


 

 

sylwia niemiecki

Sylwia

Wieloletnia lektorka języka niemieckiego, magister filologii germańskiej i tłumacz przysięgły z języka niemieckiego. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku metodyka i dydaktyka nauczania języków obcych. Jej pasją są podróże - zwiedziła ponad 30 krajów, a ulubionym miejscem Bawaria, gdzie spędza kilka tygodni każdego roku. Prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 


 

 

beata1

Beata

lektorka niemieckiego, która ukończyła Akademię Bydgoską Filologii Germańskiej. Uczy u nas dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach.Zawsze uśmiechnięta - interesuje się gotowaniem i wycieczkami rowerowymi.

 

 

 


 

 

 lay 16

Joanna

Lektorka języka angielskiego,prowadząca zajęcia z dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania m.in. FIRST, ADVANCED, IELTS, Business English. Ponadto praktyk biznesu i trenerka komunikacji interkulturowej. Specjalizuje się w Business English. Absolwentka amerykańskiej Clark University na kierunku Business Management - Master of Science in Professional Communication. Posiada tytuł MBA w zakresie Managerial Communication. Osoba komunikatywna i pełna energii.

 

 


 

 

 ewa biuro

Ewa

obsługa biura szkoły.

Top